20 Challenges Questions - Jaký je tvůj největší sen?

27. září 2013 v 15:48 |  20 question challenges
Jaký je tvůj největší sen?
Můj největší by se stát: Spisovatelkou,Terapeutkou a Vizážistkou.Tohle jsou tři obory,které jsem si chtěla zkusit,ale nesjpíš jsem si vybrala tu psychologii.Na psychologii mě spíš bere to , jak mají lidé své problémy.Ráda bych jim naslouchala a poradila - pomáhala.Ale bojím se,že by to bylo až moc těžké.Navíc bych ještě potřebovala vysokou školu,a já ještě nevím jestli bych to zvládla.A jako další školu vůbec nevím,kterou si mám vybrat.Je to opravdu těžké.
Chtěla bych mít štěstí alespon v jednom.V lásce,anebo v kariéře.Byla bych radostí bez sebe,kdybych byla opravdu úspěšná. :)
Co říkáte? Myslíte,že bych měla zkusit tu psychologii?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julls ~ woolie.blog.cz Julls ~ woolie.blog.cz | E-mail | Web | 28. září 2013 v 20:03 | Reagovat

Máš moc pekný blog. :) Ak sa môžem opýtať, odkiaľ máš tento layout? A ďakujem za pochvalu toho môjho, potešila si ma.
Teraz ku článku. Tvoje sny sú mi celkom blízke. Mám rada písanie, ale nie poviedok, skôr takýchto článkov, úvah, esejí alebo slohov. Psychológia ma zaujíma už len kvôli tomu istému dôvodu, aký si napísala ty. Pomáhať ľuďom.. Som empatická, čiže by to pre mňa bolo celkom jednoduché. A nakoniec tá vizážístka. Toto ma nikdy nelákalo. Nikdy som nebola to dievča, ktoré sa furt nejak skrášľuje, čo sa týka maľovania sa a podobne. Mňa by to asi nebavilo. Vysokú školu chcem vyštudovať určite. Asi medicínu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama