Říjen 2013

Video of the Week #1

21. října 2013 v 19:18 | Lily |  VOTW
Jen přidávám narychlo video týdne! Video tohohle týdne je s MIchelle Phan,která točí takový krátké filmy.Nejvíc se mi zalíbil "Rouge In Love"! Posudte sami! :)

Follow Me

20. října 2013 v 15:59 | Lily |  news
Twitter:
Facebook:
Ask:

Můžete mě následovat na instagramu pokud chcete :) Nebyla jsem tam dooost dlouho takže až budu mít chut tak tam přidám nějaké svoje fotky ;)

10 Facts About Me

18. října 2013 v 17:50 | Lily |  facts
1. Moje jméno je Thu.Což v překladu znamená "podzim".
2.Ráda bych přešla na jinou školu v pololetí,ale táta by mi to nedovolil.
3.Myslím,že si klukama byvím víc než s holkami.
4.Jsem dobrý naslouchač a ráda pomůžu druhým.
5.Chovám se k lidem tak jak se oni chovají ke mě.
6.Chtěla bych se přetěhovat někam jinam do zahraničí.
7. Sedmička je mé štastnéé číslo.
8.Vážím 49kg,měřím 158cm a myslím si,že jsem docela tlustá.
9.Mám radši léto než zimu.
10.Moje oblíbené sriály jsou: American Horror Story,Teen Wolf,Pretty Little Liars,The Vampire Diaries,The Originals,TBBT,HIMYM,The Carrie Diaries.

20 Challenges Questions - 5 věcí,ze kterého máš největší strach

18. října 2013 v 17:29 | Lily |  20 question challenges

5 věcí ,ze kterých máš největší strach.
1.Z čeho mám nejvíc strach je asi budoucnost.Nikdy nevíš,co tě čeká a nikdy nemůžete vědět,co se vám klidně přihodí za minutu.
2.Tak nějaké hodně krvavé horory určitě. :D Sleduji sice American Horror Story,ale to se dá aspon přežít!Viděla jsem jen pár hororů,ale to byly takové vždycky ty slabší.Nemám ráda moc krvavé.
3.Jako třetí mě ted napadají asi ty různé kolotoče,co jsou vždycky na pouti.Bojím se vždycky na to jít,protože se z toho pozvracím! A nemám ráda výšky takže jo...jsem strašpytel :D
4.Nemám ráda výšky.No.Bojím se jich.Brrr!
5.A jako poslední asi to,že se nestanu úspěšná.Chtěla bych být v životě v něčem úspěšná.Nejenom pro slávu,ale chtěla bych to dělat pro lidi.

The Roommate

15. října 2013 v 16:32 | Lily |  recenze - filmy

Název: The Roommate - Spolubydlící
Obsah: Je krásná. Je věrná. Je psychotická. A naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru (Minka Kelly) je také její SPOLUBYDLÍCÍ. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem (Cam Gigandet) a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu (Leighton Meester). Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí!

Hodnocení: 94%
Můj názor: Tenhle film jsem chtěla zkouknout už dřív,ale dříve jsem neměla odvahu na horory! :D Znáte to. :D Ale od té doby,co se dívám na American Horror Story mě nic nepřekvapi.Byla jsem hrozně ráda,že jsem tam uviděla Leighton,Ninu,Matt Lanter, a dost mě překvapilo,že tam hraje Alyson Michalka a Kat Graham. :) Jediné,co se mi tam moc nelíbilo bylo to jak jí strhla piercing z pupíku! BRR! :D Podle mě Rebecca si našla prostě nejelšpí kamarádku a chtěla jí mít jen pro sebe :)

20 Challenges Questions - Proč tě baví blogovat?

15. října 2013 v 16:21 | Lily |  20 question challenges

Proč tě baví blogovat?
Proč nás to baví? Mě to baví,protože tím ztrácím svůj zbytek času a dne.Tím myslím,že se aspon přes den zabavím.Bloguji už od svých devíti let? Přesně nevím,ale už jsem měla docela spoustu blogů :D Nikdy mi deníčkovský nevydržel tak doufejte,že tenhle aspon vydrží ten měsíc :D
Hrozně mě baví dělaat fanblogy.Dozvím se aspon nějaké novinky o mých oblíbených celebritách,uvidím jejich nejnovější krásné fotky,outfity atd...

20 Challenges Questions - Tvá největší inspirace

3. října 2013 v 18:59 20 question challenges
Tvá největší inspirace?
Tohle je opravdu těžké.Mám tolik oblíbených hereček,že ani nevím,která je má oblíbená :D Tak,co se týká stylu.Moc se mi líbí styl - Miranda Kerr,Lily Collins a Selena Gomez.Tyto tři herečky - modelky mají úžasný vkus na oblečení.
Dále co se týká vzhledu jsou herečky NIna Dobrev,Lily Collins,Taissa Farmiga atd...Všechny herečky jsou originální a naprosto překrásné! Jen pro mě opravdová krása je,že se dívka nemusí tolik přemalovávat.Málokteré herečky tohle mají :/

20 Challenges Questions - 3 věci,které se ti na sobě líbí,a 3 které ne

2. října 2013 v 14:50 20 question challenges

3 věci,které se ti na sobě líbí,a tři,které ne.
Uff.
Jako první s čím jsem na sobě spokojená jsou asi vlasy.Sice si je ničím barvením vlasů,ale i tak se mi líbí jakákoliv barva,kterou jsem tam měla.Dále,co se mi líbí asi je,že mám vkus :D Jsem spokojená se stylem,jakým mám.Miluju podpatky,tenisky,šaty,trčika atd...Jedině ,co nesnáším jsou sukně! Brr! :D
A jako poslední,že se nebojím zkusit nové věci.Miluju nové věci,a když se mi nezalíbí něco nového tak se držím u toho,kde jsem skončila...Snad to chápete :D

A tohle bude hračka! :D
Nemám ráda svoji postavu.Snažím se cvičit každý den,ale sotva to ještě stíhám.Rozhodně si někdy musím udělat čas a zase zajít na tenis! :)
Dále moc nemám ráda svůj vzhled.Nepochopím,když mě nějakej kluk pochválí,anebo at je to i klidně holka,ale prostě nemám ráda lichotky,protože si myslím,že pouhé "Děkuju" nestačí.
A jako poslední nemám ráda ,že dokážu mluvit,aniž bych myslela.Tohle je rozhodně na nervy,ale já už to tak mám :D