20 question challenges

20 Challenges Questions - 5 věcí,ze kterého máš největší strach

18. října 2013 v 17:29 | Lily

5 věcí ,ze kterých máš největší strach.
1.Z čeho mám nejvíc strach je asi budoucnost.Nikdy nevíš,co tě čeká a nikdy nemůžete vědět,co se vám klidně přihodí za minutu.
2.Tak nějaké hodně krvavé horory určitě. :D Sleduji sice American Horror Story,ale to se dá aspon přežít!Viděla jsem jen pár hororů,ale to byly takové vždycky ty slabší.Nemám ráda moc krvavé.
3.Jako třetí mě ted napadají asi ty různé kolotoče,co jsou vždycky na pouti.Bojím se vždycky na to jít,protože se z toho pozvracím! A nemám ráda výšky takže jo...jsem strašpytel :D
4.Nemám ráda výšky.No.Bojím se jich.Brrr!
5.A jako poslední asi to,že se nestanu úspěšná.Chtěla bych být v životě v něčem úspěšná.Nejenom pro slávu,ale chtěla bych to dělat pro lidi.

20 Challenges Questions - Proč tě baví blogovat?

15. října 2013 v 16:21 | Lily

Proč tě baví blogovat?
Proč nás to baví? Mě to baví,protože tím ztrácím svůj zbytek času a dne.Tím myslím,že se aspon přes den zabavím.Bloguji už od svých devíti let? Přesně nevím,ale už jsem měla docela spoustu blogů :D Nikdy mi deníčkovský nevydržel tak doufejte,že tenhle aspon vydrží ten měsíc :D
Hrozně mě baví dělaat fanblogy.Dozvím se aspon nějaké novinky o mých oblíbených celebritách,uvidím jejich nejnovější krásné fotky,outfity atd...

20 Challenges Questions - Tvá největší inspirace

3. října 2013 v 18:59
Tvá největší inspirace?
Tohle je opravdu těžké.Mám tolik oblíbených hereček,že ani nevím,která je má oblíbená :D Tak,co se týká stylu.Moc se mi líbí styl - Miranda Kerr,Lily Collins a Selena Gomez.Tyto tři herečky - modelky mají úžasný vkus na oblečení.
Dále co se týká vzhledu jsou herečky NIna Dobrev,Lily Collins,Taissa Farmiga atd...Všechny herečky jsou originální a naprosto překrásné! Jen pro mě opravdová krása je,že se dívka nemusí tolik přemalovávat.Málokteré herečky tohle mají :/

20 Challenges Questions - 3 věci,které se ti na sobě líbí,a 3 které ne

2. října 2013 v 14:50

3 věci,které se ti na sobě líbí,a tři,které ne.
Uff.
Jako první s čím jsem na sobě spokojená jsou asi vlasy.Sice si je ničím barvením vlasů,ale i tak se mi líbí jakákoliv barva,kterou jsem tam měla.Dále,co se mi líbí asi je,že mám vkus :D Jsem spokojená se stylem,jakým mám.Miluju podpatky,tenisky,šaty,trčika atd...Jedině ,co nesnáším jsou sukně! Brr! :D
A jako poslední,že se nebojím zkusit nové věci.Miluju nové věci,a když se mi nezalíbí něco nového tak se držím u toho,kde jsem skončila...Snad to chápete :D

A tohle bude hračka! :D
Nemám ráda svoji postavu.Snažím se cvičit každý den,ale sotva to ještě stíhám.Rozhodně si někdy musím udělat čas a zase zajít na tenis! :)
Dále moc nemám ráda svůj vzhled.Nepochopím,když mě nějakej kluk pochválí,anebo at je to i klidně holka,ale prostě nemám ráda lichotky,protože si myslím,že pouhé "Děkuju" nestačí.
A jako poslední nemám ráda ,že dokážu mluvit,aniž bych myslela.Tohle je rozhodně na nervy,ale já už to tak mám :D

20 Challenges Questions - Jaký je tvůj největší sen?

27. září 2013 v 15:48
Jaký je tvůj největší sen?
Můj největší by se stát: Spisovatelkou,Terapeutkou a Vizážistkou.Tohle jsou tři obory,které jsem si chtěla zkusit,ale nesjpíš jsem si vybrala tu psychologii.Na psychologii mě spíš bere to , jak mají lidé své problémy.Ráda bych jim naslouchala a poradila - pomáhala.Ale bojím se,že by to bylo až moc těžké.Navíc bych ještě potřebovala vysokou školu,a já ještě nevím jestli bych to zvládla.A jako další školu vůbec nevím,kterou si mám vybrat.Je to opravdu těžké.
Chtěla bych mít štěstí alespon v jednom.V lásce,anebo v kariéře.Byla bych radostí bez sebe,kdybych byla opravdu úspěšná. :)
Co říkáte? Myslíte,že bych měla zkusit tu psychologii?

20 Challenges Questions

25. září 2013 v 17:42
Děkuji Natt za tento originální nápad! Ale místo 30 jsem dala raději jen 20! :D Tad jsou otázky,na které se můžete těšit :-)

1. Jaký je tvůj největší sen?
2. 3 věci,které se ti na sobě líbí a 3,které ne.
3. Tvá největší insipiarce.
4. Proč tě baví blogovat?
5. 5 věcí ,ze kterého máš největší strach.
6. Nejkrásnější vzpomínka.
7. Nejlepší den.
8. Osoba,kterou nikdy nepřestaneš milovat.
9. 10 nejoblíbenjěších věcí.
10. Tvé oblíbené předměty.

11. 3 místa,kde bys chtěla strávit týden.
12. 5 oblíbených citátů.
13. Tvá oblíbená kniha.
14. Tvůj oblíbený film.
15. Tvůj oblíbený seriál.
16. Nejatraktivnější kluk.
17. Osm možností.
18. Pět nejoblíbenjěších hlášek.
19. Postavy,které mi jsou podobné. (v povaze)
20. Věříš v osud?
 
 

Reklama